Історія Центру МІКСТ (Медичні інформаційні консалтингові сервісні технології) розпочалася в 2003 році. В основі створення центру лежить ідея організації універсальної структури для підвищення кваліфікації фахівців у галузі медицини та фармації, а також бажання допомогти в пошуку відповідей на питання медичної та фармацевтичної тематики, які найчастіше виникають у населення.

В даний час Центр МІКСТ успішно співпрацює з медичними та лікувально-профілактичними закладами, практичними лікарями, провізорами та пацієнтами, «школами матерів» і приватними медичними центрами. Ми активно підтримуємо проведення науково-практичних конференцій, семінарів, факультативів та тренінгів, що сприяють обміну досвідом, а також освітні програми з підвищення кваліфікації лікарів, провізорів і фармацевтів.

Поділяючи думку Ф. Бекона про те, що: «Ми стільки можемо, скільки знаємо. Знання - сила», спираючись на багатий досвід вітчизняної та світової медицини, Центр МІКСТ прагне до вивчення нових підходів у діагностиці та терапії та готовий ділитися цими знаннями з кожним.