Календарь Чудес

Якщо одного прекрасного ранку, прокинувшись, ви зрозумієте, що ваш добрий Настрій спить і не планує сьогодні прокидатися, терміново дійте! Вам треба буде залучити весь свій творчий потенціал і дуже добре попрацювати, щоб відірвати його від мереженої подушки, оскільки Настрій часто вередує. Візьміть до рук олівець і чистий аркуш паперу. А тепер уявіть, що любить ваш Настрій. Складіть свій Календар Чудес, у якому кожен день буде присвячений улюбленим, але забутим у повсякденній метушні заняттям.

День домашнього печива

Дике печиво пасеться в горах та долинах великої країни Кондитера! Воно п’є з молочних річок, відпочиває на кисільних берегах та об’їдає пагони шоколадних дерев. Вдача у дикого печива непроста – навколо так багато всього солодкого, що в будь-який момент можна розсиропитися й зацукритися. З іншого боку – у кожному печиві так багато всього доброго! Солодкість, ніжність, задерикуватий хрускіт і просто привід для короткого відпочинку. До того ж печиво доволі лагідне й охоче тягнеться до людей. Вельми легко привабити його до себе за допомогою чаю, кави або теплого молока! У цей день вам обов’язково треба приручити й одомашнити принаймні одненьке печивко!

День схрещення пальців

Це ніби дуже просто – схрестити пальці й загадати бажання. І нам напевне пощастить після такого магічного жесту. Потрібно лише, щоб це бажання було заповітним. Ось так, берегли-берегли його у собі весь рік, мріяли, але весь час чогось стререглися. Саме ці сумніви перешкоджали вам зробити останній, хай навіть маленький, але рішучий крок. Сьогодні для вас ми разом схрестимо пальці! Загадуйте і бажайте! Ви бачите, скільки пальців схрещено, аби все здійснилося?!

Загадай-ка чудесное-лестное,
Загадай-ка отважное-важное,
Развлекательно-парко-воскресное,
Океанное-горно-пейзажное.

Загадай-ка свободное-модное,
Загадай-ка удачное-дачное,
Отпускное-и-теплоходное,
Тайниково-детско-чердачное,

Парашютно-прыжково-полетное,
Театрально-дебютно-балетное,
Автоматом-отлично-зачетное,
Я-согласна-любимый-ответное.

Только пусть непременно вспомнится
Пальце-скрещенное-карманное,
И тогда, несомненно, исполнится
Долгожданно-заветно-желанное.

День мостів

Ми – міст через Вічність, що височіє над морем часу, де ми радіємо пригодам, бавимося живими таємницями, обираємо собі поразки, тріумфи, досягнення, неймовірні події, перевіряючи себе знову й знову, навчаючись любові, любові й ЛЮБОВІ! (Р. Бах) Для мосту потрібні двоє. Два берега, лівий та правий, які ніколи б не поєдналися, якби хтось не перекинув між ними хай навіть тоненької дощечки. Для мосту потрібна відстань. Що вона більше, то міцніше й довше буде міст, що поєднує береги. Для мосту потрібні люди – ті, хто його будують, і ті, хто по ньому будуть ходити. Містодень – це день об’єднання, день, коли можна простягнути руку й побудувати міст. І, може, далекий берег здається недосяжним, головне – почати будувати! Мости є старі, побиті життям. І нові, збудовані зовсім недавно. Мости – це завжди здивовані істоти, вигнуті бровами над річками. Поки йдеш по його камінню (може, навіть і дощечкам!), розумієш, що там внизу під ногами – вся річка. І життя нібито йде своєю ходою, але хтозна... Магія мостів – майже як магія перехресть. Тільки на перехресті ти сам обираєш, куди йти, а міст перекидає тебе за власним бажанням. Якщо він, зрозуміло, не спить.

Мости славляться по-різному. Можливо, вам пощастить і ви натрапите сьогодні на муркотливий міст. Або міст загадування бажань? А може, міст, вподобаний музами? Що вони розкажуть вам, якщо їх розбудити? Куди вас перекинуть?

День свічок

Сьогодні ми вимкнемо електричне світло. Сьогодні ми щільніше завісимо штори. І в таємничій темряві тихенько чиркнемо сірником по коробці. Свічки – великі й маленькі, воскові та стеаринові – гордо випростуються й загоряться нерівними, тремтливими вогниками. Як гарно зараз присісти, прямо на підлогу, вдвох, втрьох або навіть наодинці й влаштувати посиденьки при свічках! Свічки візьмуть вас за душу й поведуть її такими шляхами, про які ви навіть не здогадувалися! На цих шляхах живуть тіні й казки, тихенько розмовляють і грає жива музика.

Нехай вечір при свічках буде довгим – щоб встигнути насолодитися дивовижним танцем маленьких вогників!

День турботи про себе

Єдина людина, з якою вам жити все життя, – це ви! Любов до людей починається з любові до самого себе – проста істина, про яку ми часто забуваємо. А любов до себе (як і любов до інших) проявляється в повсякденних дрібничках, маленьких і великих радостях, в увазі та турботі.

Будь-хто може про себе попіклуватися, коли хворіє. Тоді ми себе леліємо та виніжуємося. Але день народження – лише раз на рік, в гості запрошують все рідше, а хвороба... Не накликати ж її? Тобто треба самим придумати усілякі приводи,щоб не забувати про себе! Наприклад, не-день-народження! Його можна святкувати будь-яку кількість разів, маючи повне право попестити себе будь-яким доступним чином! Або – день турботи про себе. Можна навіть занести себе в домашню Червону Книгу! Про всяк випадок... Або – написати інструкцію по догляду за собою та повісити її перед домашніми (ще краще – на роботі). Вперед, усе за нами, коли ви серйозно піклуєтеся про себе!

Присвятіть цей день усьому чудовому й прекрасному, прогуляйтеся улюбленими парками, купіть собі який-небудь подаруночок, поласуйте смачненьким... Як багато ідей може виникнути, якщо приділити собі увагу й згадати, що саме ви любите, від чого ви радієте!
Гарного вам дня!

Дякуємо: http://www.kalen-dar.ru