Календарь Чудес

Довгі зимові вечори, короткі дні, холод і завірюха можуть змусити будь-кого занудьгувати і засумувати. Для того, щоб вийти із цього стану і підбадьоритися, вкрай важливо позитивно мислити, адже таке мислення може творити дива. Щоб урізноманітнити і розфарбувати емоціями зиму, можна скласти свій Календар Чудес. Кожний день зими Ви можете оголосити святковим. Нагодою для свята може бути будь-що, головне, щоб це створювало атмосферу добра і світла.

День подяки теплим плетеним панчохам

Це повернення в дитинство, коли наші бабусі плели для нас теплі панчохи і ці панчохи були немов чарівні: в них наші пальчики ніколи не мерзли. Милі, теплі, м’якенькі панчішки! Можна було сміливо бродити по калюжах і по снігу, знаючи, що замерзлі ноги зігріє їх пухнасте тепло! В день подяки плетеним панчохам треба перелічити смужечки на них, зашити всі дірочки, натягнути на ноги найулюбленіші панчохи і поринути у солодку знемогу. Так само вітається плетення різноманітних виробів, дарування панчох, відвідування рідних та друзів у теплих плетених панчохах! Цього дня можна попросити або замовити плетені панчохи. Є люди, які з радістю відгукнуться на таке прохання. Адже у День подяки плетеним панчохам відмовляти в такому подарункові не можна!

День північного вітру

Це найбільш колючий вітер з важким і впертим характером. Його непросто полюбити, проте у нього є багато переваг. Він – володар Арктичної пустелі і друг білих ведмедів. Він – повелитель сніжків і льодяних гірок. Він – тонкий візерунок на замороженому склі і холодне дихання далекого океану. Спробуємо з ним подружитися? Повісимо за вікном ніжні дзвоники, щоб вони заспівали йому колискову. Прив’яжемо до гілок берізки яскраву стрічку, щоб йому було що вплести у свою гриву з інею. Змайструємо годівничку для птахів, щоб їх щебетання заспокоювало його в годину зухвалого бешкету. Дивишся, наступного разу він ніжно торкнеться Вашої щоки і прошепоче на вухо дивну пісню полярних снігів.

День шоколадних сюрпризів

Ніжний, солодкий, запашний, чарівний День шоколадних сюрпризів! Це – повернення в дитинство з його таємничими подарунками. Це – брудні від шоколаду пальчики. Це – данина традиціям («А що у вас там, кава? Тоді з мене шоколадка!»). І просто – втілення насолоди. А ще побажання: «Нехай у вас все буде в шоколаді!». Цього дня можна обмінюватися шоколадними посланнями з близькими і коханими або запросити на чай свого шоколадного янгола.

День сніжних янголів

Коли північний вітер засинає, згорнувшись калачиком навкруг осі Північного полюсу, його змінюють південні полярні вітри. А разом із вітрами прилітають Сніжні Янголи, які весь рік створюють нові дивовижні візерунки сніжинок і вплітають в них казки полярної ночі, щоб узимку потішити дітей і дорослих і надихнути Майстрів – художників, письменників, мережниць. Сніжні Янголи особливо втішені, коли зустрічають закоханих – тоді вони танцюють навколо них разом зі своїми сніжинками! Давайте сьогодні всі станемо хоч трішечки закоханими і потанцюємо разом з ними!

День пухнастої ніжності

Пушинки тихенько, навшпиньки, підкрадуться до Вас, торкнуться Вашої щоки, ласкаво прошепочуть на вушко компліменти. Одразу стане трохи лоскотно і надзвичайно приємно – адже пухнаста ніжність просто створена для того, щоб лащитися. Від цих м’яких доторків і від цих чудових слів розтане на серці лід, зникне безслідно тривога і напруження. І ми також станемо м’якими і пухнастими. І ніжно говоритимемо компліменти всім, кого кохаємо!

Спасибі: http://www.kalen-dar.ru