Дорогие друзья!

Хочемо повідомити радісну звістку. З 13 по 14 липня 2018 року в м. Києві освітній центр «Медичні інформаційні консалтингові сервісні технології» («МІКСТ») під егідою Представництва «Alpen Pharma AG» в Українї провів черговий – шостий – фінал щорічного Всеукраїнського конкурсу «Фармацевт року».

Конкурс був заснований в 2011 році. У цьому сезоні близько двох тисяч фармацевтів з 25 аптечних мереж України взяли участь в інтернет-навчанні в школі центру «МІКСТ». Навчалися вони як індивідуально, так і в складі аптечних мереж. Для того, щоб потрапити у фінал, фармацевти доклали багато зусиль: протягом року навчалися онлайн на сайті центру «МІКСТ», проходили щотижневі і щомісячні тестування, брали участь в очних тренінгах з циклу «Мистецтво аптечних продажів», доводили свою майстерність, застосовуючи отримані знання на практиці. На підставі зароблених протягом року балів, у фінал конкурсу пройшли кращі з кращих – 25 фармацевтів з 11 аптечних мереж. Вони й продовжили боротьбу за звання «Фармацевт 2018 року».

Переможцями Всеукраїнського конкурсу «Фармацевт року» в 2018 році стали:

1 місце: Юлія Володимірівна Данівська (аптечна мережа «Істок Плюс», м. Запоріжжя);
2 місце: Юлія Ігорівна Граблюк (аптечна мережа «Декада – 2000», м. Трускавець);
3 місце: Олена Вікторівна Климчук (аптечна мережа «Медобори Фарм», м. Кам’янець-Подільський). Фармацевт року 2018

Слава Переможцям! Слава фармацевтам!

Фармацевт року 2018

УВАГА!

Старт нового сезону Всеукраїнського конкурсу «Фармацевт року» відбудеться 1 вересня 2018 року.

До 31 серпня 2018 року ми приймаємо заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі «Фармацевт року» від всіх аптечних мереж і всіх фармацевтів, які прагнуть до отримання нових знань і підвищення особистісних і професійних якостей.

Подробиці про умови участі в проекті можна дізнатися за телефоном:

050-385-18-85 (Марина Маруженко, керівник центру «МІКСТ»).

Разом ми досягнемо більшого!

Бажаємо всім нових перемог у новому сезоні!