Є щось, від чого не застрахований ніхто. І це – педикульоз (зараження вошами). Постраждати може кожен, незалежно від віку, матеріального становища і гігієни. Доведено навіть, що воші віддають перевагу чистому волоссю.


Чи помічали Ви, що коли працюєш фізично із задоволенням (наприклад, копаєш город, здійснюєш ранкову пробіжку, займаєшся фітнесом тощо), то, навіть дуже втомившись, відчуваєш радість і задоволення?


Псоріаз значно погіршує якість Вашого життя? Викликає не лише фізичний, а й психологічний дискомфорт? Примушує тривожитися і з жахом думати про чергове загострення?


Гурман – слово французького походження. Означає воно поціновувача і любителя тонких вишуканих страв або знавця напоїв. Однак у самій Франції гурманами називають передусім людей, які полюбляють багато і смачно поїсти, а ось тих, хто знається на тонкощах вишуканої їжі, іменують гурме.


Чи замислювались Ви про значення теперішнього моменту? Саме те, що ми чинимо у цю конкретно мить, формує основу наступного відтинку часу і те, як ми його проведемо. Майбутнє настане не за рік чи два. Воно народжується щосекунди.


За статистикою, до лідерів зі списку найбільш поширених захворювань у розвинених країнах світу входить артеріальна гіпертензія. Підступність цієї хвороби у тому, що найчастіше перебіг її безсимптомний, а це ускладнює її своєчасне виявлення і профілактику ускладнень, зумовлених нею.


Життя прекрасне і різноманітне! Воно насичене барвами, звуками й відчуттями. Його енергія сповнена сили, світла й руху. Але щоб усе це відчути і побачити, потрібна свобода. Свобода від страху, тривоги і напруження. Як стати вільним?


Не секрет, що в осінньо-зимовий сезон наше волосся потребує особливого догляду. Це підтверджується посиленням випадіння волосся, втратою ним блиску і міцності. Для того, щоб зберегти красу волосся, не дати йому впасти в зимову сплячку, необхідно запобігти випадінню волосся і зміцнити волосяні фолікули.


Справжня жіноча краса народжується зсередини, і вона безпосередньо пов’язана зі станом здоров’я жінки. Наукове відділення німецької компанії «Мерц», експерта в клінічній та естетичній дерматології, розробило особливий вітамінно-мінеральний комплекс – Спеціальне драже Мерц.


Smart drugs (розумні ліки) – таке визначення абсолютно відповідає властивостям 12 солей доктора ШюсслераDHU*. Солі доктора ШюсслераDHU – новий метод лікування хвороб в Україні, котрий беззаперечно може бути рекомендований кожному, в тому числі дітям від народження, вагітним і жінкам, які годують груддю.