Застуда найчастіше супроводжується запаленням задньої стінки глотки (фарингіт) і/або мигдаликів (ангіна чи тонзиліт). Головним симптомом при цьому є біль. Біль – наслідок запального ураження слизової оболонки, спровокованого інфекцією. Щоб запальний процес і біль не прогресували, важливо якнайшвидше позбавитися від збудників, які їх викликали. Як правило, інфекція, що вражає горло, різноманітна, тому для перемоги необхідна зброя особливої сили. Такою силою в битві із хвороботворними мікробами може виступити перевірений часом комбінований німецький препарат Трахісан*.

Трахісан, завдяки трьом компонентам, що входять до його складу, – тіротрицину, хлоргексидину і лідокаїну, поєднує у собі одразу три необхідні дії: антибактеріальну, антисептичну й знеболювальну. Тіротрицин – топічний антибіотик, діє тільки (!) місцево, не всмоктується у кров, тобто не викликає токсичної дії, не подразнює слизову оболонку, не впливає на мікрофлору кишечника, виявляючи при цьому активність щодо всіх відомих бактерій і багатьох видів грибів; хлоргексидин – найвідоміший антисептик, який має широкий спектр дії на гриби і бактерії, посилює ефект тіротрицину і сприяє усуненню запалення; лідокаїн – місцевий найчастіше застосовуваний знеболювальний компонент, що допомагає швидко подолати біль.

Для ефективного й тривалого впливу на хвороботворні мікроби таблетки Трахісан обов’язково треба розсмоктувати (!). Щоб не змити ліки зі слизової оборлонки горла, рекомендується після розмоктування протягом певного часу не вживати їжу і не пити. Трахісан має приємний м’ятний смак, не містить цукру і дозволений до застосування дорослим і дітям з 4 років.

trakhisan

Трахісан – швидка допомога при інфекції і болю в горлі!


ЗМІЦНЮЄМО ПОЗИЦІЇ

Подолавши інфекцію, важливо зміцнити й утримати відвойовані позиції! Оскільки полем бою при ангінах є мигдалики, важливо не тільки усунути запалення, а й відновити їхню захисну функцію. Понад 75 років для лікування ангін і хронічного тонзиліту застосовують натуральний німецький препарат Тонзилотрен*.

Тонзилотрен допомагає мигдаликам «прийти до тями»: усуває запалення, сприяє очищенню, загоєнню тканини і відновленню захисної функції мигдаликів. Крім того, Тонзилотрен сприяє нормалізації показників імунітету всього організму в цілому, попереджаючи повторні захворювання. Тонзилотрен можна застосовувати як для лікування ангін, так і для профілактики загострень хронічного тонзиліту у дорослих та дітей старше 1 року.

tonsilotren

Тонзилотрен – при ангіні і хронічному тонзиліті


Увага!

Якщо біль у горлі супроводжується температурою вище 38 °С, гнійним нальотом на мигдаликах і утрудненням дихання – консультація лікаря обов’язкова!


ТРАХІСАН + ТОНЗИЛОТРЕН
Подвійний удар при лікуванні болю в горлі!

Трахісан – швидка допомога при інфекції і болю в горлі!

 • бореться з інфекцією;
 • усуває біль;
 • має приємний м’ятний смак.

Тонзилотрен – при ангіні і хронічному тонзиліті!

 • усуває запалення;
 • відновлює захисну функцію мигдаликів;
 • попереджає повторні ангіни.

ОГОРТАЄМО ТУРБОТОЮ

Осиплість, охриплість, а то і втрата голосу – стани, з якими може стикнутися кожний. Але ж як в цьому випадку якнайшвидше повернути здатність говорити?

Ісла Мінт та Ісла Моос – пастилки на основі ісландського моху. Для них властива захисна (пом’якшують і зволожують слизову оболонку дихальних шляхів), протизапальна й імуномодулююча дії.

Завдяки зазначеним властивостям пастилки Ісла Мінт та Ісла Моос при розсмоктуванні огортають багатостраждальну слизову оболонку дихальних шляхів ніжною турботою: зволожують, пом’якшують, усувають запалення, сухість, дертя і печіння, таким чином допомагаючи позбавитися дискомфорту і відновити осиплий, захриплий голос або повернути голос у разі його втрати.

На відміну від льодяників, пастилки не містять цукру і не можуть поранити слизові оболонки ясен і піднебіння. Ісла Мінт та Ісла Моос дозволені до вживання дорослим і дітям з 4 років і рекомендовані при ларингіті, осиплості, захриплості голосу, а також людям, чия професія пов’язана з підвищеним голосовим навантаженням або роботою у несприятливих кліматичних умовах (холод, спека, пил і т. д.). Ісла Мінт та Ісла Моос допомагають також полегшити стан при сухому подразнювальному кашлі, в тому числі алергічного походження.

isla

Ісла Мінт та Ісла Моос – при осиплості, захриплості голосу та сухому подразнювальному кашлі!

Голос потрібен усім!


ДУМКА СПЕЦІАЛІСТА

Наш консультант: лікар-отоларинголог ДП № 1 ДКЛ № 9 Подільського р-ну м. Києва

АЛЬОНА АНАТОЛІЇВНА УЛЬЯНОВА

Розумний підхід – запорука успіху

У лікарській практиці часто доводиться стикатися з наслідками легковажного ставлення до початкових проявів застуди. Результатом, як правило, є різноманітні ускладнення і тривалий перебіг хвороби. Щоби цього уникнути, у разі виникнення симптомів застуди слід дотримуватися певних правил.

Правила поведінки при застуді

 1. Не переносьте застуду «на ногах», не заражайте людей, які Вас оточують. Залишіться вдома. Дотримуйтесь постільного режиму.
 2. При температурі тіла 38–39 ºС викличте дільничного лікаря.
 3. Не застосовуйте антибіотики і сильнодіючі препарати без призначення лікаря.
 4. Вживайте більше рідини (чаї, морси, компоти, соки) і продукти, які містять вітамін С (журавлина, брусниця, лимон тощо).
 5. При кашлі й чханні прикривайте рот і ніс носовою хусточкою або серветкою.
 6. Регулярно провітрюйте приміщення, в якому перебуваєте, робіть вологе прибирання.
 7. Не замінюйте консультацію лікаря порадами родичів, сусідів і знайомих.

За умови дотримання цих нескладних, проте важливих правил перемога над застудою буде за Вами! Будьте здорові і щасливі!


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Трахісан таблетки: виробник Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/6121/01/01 від 20.04.2012.
Тонзилотрен таблетки: виробник DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/3781/01/01 від 08.11.2010.
ИІІсла Мінт пастилки: виробник Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/2187/01/01 від 21.01.2010; Ісла Моос пастилки: виробник Engelhard Arzneimittel GmbH& Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/2188/01/01 від 15.02.2010.

samolechenie-ukr