Псоріаз значно погіршує якість Вашого життя? Викликає не лише фізичний, а й психологічний дискомфорт? Примушує тривожитися і з жахом думати про чергове загострення? Саме час показати цій недузі, «хто у домі господар». Повірте, у псоріазу також є свої «страхи». Чого ж боїться псоріаз?

По-перше, псоріаз не любить, коли Ви у гарному настрої. Щира радість, творче натхнення і стан щастя його просто відлякують. А от Ваші тривога і депресія сповнюють псоріаз силою і є сприятливим ґрунтом для його розквіту. По-друге, Ваші розумова і фізична активності здатні привести його у стан такого шоку, що він на тривалий час може зникнути і забути про свою діяльність, яка погіршує стан Вашого здоров’я. По-третє, псоріаз дуже боїться сили однієї рослини – магонії падуболисної (Mahonia aquifolium), тому препарат Псоріатен* на її основі може стати Вашим надійним захисником від цієї підступної хвороби.

ПСОРИАТЕН

ПСОРІАТЕН – натуральний негормональний німецький препарат, створений спеціально для того, щоб полегшити фізичні страждання хворих на псоріаз. Псоріатен не лише допомагає доглядати за шкірою при псоріазі та інших сухих шкірних висипах з утворенням лусочок, а й виявляє терапевтичний ефект, оскільки є лікарським засобом. Завдяки своєму головному компоненту – екстракту кори рослини Mahonia aquifolium, Псоріатен знижує утворення і відлущування псоріатичних лусочок, зменшує почервоніння, заспокоює і лікує запалені ділянки шкіри, добре переноситься і, на відміну від гормональних препаратів, може застосовуватися тривалий час. Псоріатен дозволено використовувати дорослим і дітям з 1 року. Застосування мазі Псоріатен покращує якість життя пацієнтів і зменшує ризик рецидивів псоріазу.

Псоріатен – негормональне лікування псоріазу!


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці

Псоріатен мазь: виробник DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/3775/01/01 від 19.08.2015.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ТОВ «Вест Фарма», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-81-03.