Чи замислювались Ви про значення теперішнього моменту? Саме те, що ми чинимо у цю конкретно мить, формує основу наступного відтинку часу і те, як ми його проведемо. Майбутнє настане не за рік чи два. Воно народжується щосекунди. Тому думати про майбутнє треба зараз. Це саме стосується і жіночого здоров’я.

Вище призначення жінки – народження нового життя. А надихає її на це, звісно, кохання. Кохання і материнство – головні складові формули жіночого щастя. І фундаментом для цього безперечно є здоров’я. Що ж забезпечує здоров’я жінки? Передусім гормональний баланс. Щонайменше порушення цього балансу одразу відбивається на самопочутті і може проявлятися не тільки посиленням дратівливості, а й болем, порушеннями менструального циклу, мастопатіями та ін. Тривалі порушення гормонального балансу можуть навіть призвести до безпліддя, а з віком – до тяжкого перебігу клімаксу. Тому будуймо своє щасливе майбутнє прямо зараз. І допоможе в цьому препарат Дисменорм*.

ДИСМЕНОРМ – німецький комплексний натуральний негормональний препарат, котрий допомагає нормалізувати гормональний баланс і усуває симптоми ПМС (передменструального синдрому), різноманітні порушення менструального циклу, а також болісність і набряклість молочних залоз1, 2.

До складу Дисменорму входять 4 компоненти: авраамове дерево, простріл луговий, розмарин лікарський і апис. Усі ці компоненти підібрані так, щоб охопити майже весь спектр порушень, які можуть виникнути внаслідок зміни гормонального балансу. У цілому, завдяки цим природним компонентам, Дисменорм нормалізує гормональний баланс, усуває симптоми передменструального синдрому (дратівливість, плаксивість, головний біль, біль у нижній ділянці живота, болісність молочних залоз, набряклість обличчя, гомілок, пальців рук тощо), регулює ритм, інтенсивність і тривалість менструальної кровотечі, відновлює регулярність менструацій, допомагає при нечастих менструаціях і незначних менструальних виділеннях, у разі тривалої менструальної кровотечі і сприяє нормалізації циклу при запаленні, запобігає появі висипів на шкірі обличчя. Дисменорм також показаний і при безплідді. За даними сучасних клінічних досліджень, спостерігається доведений позитивний ефект у разі застосування Дисменорму в жінок з безпліддям, супроводжуваним функціональною гіперпролактинемією3.
Дисменорм добре переноситься у разі тривалого застосування і рекомендується дорослим і дівчаткам з 12 років. Його зручно вживати, розсмоктуючи по 1–2 таблетки тричі на день протягом 3 місяців. Жінки Європи довіряють Дисменорму понад 50 років!

ДИСМЕНОРМ


Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Дисменорм таблетки: виробник DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/8146/01/01 від 26.07.2013.
1Сенчук А. Я. и др. Оптимизация лечения больных сальпингоофоритом и нарушение менструальной функции у женщин репродуктивного возраста // Здоровье женщины. – 2012. – № 10.
2Грищенко О. В. Использование комплексного гомеопатического препарата Дисменорм в коррекции гипоталамической дезадаптации при предменструальном синдроме // Репродуктивное здоровье женщины. – № 3. – 2006.
3Радучич Ольга. Современные подходы к ведению пациенток c дисфункциональными маточными кровотечениями // Здоровье Украины. – 2010. – № 4. – С. 76.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ТОВ «Вест Фарма», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-81-04.