Часом трапляється так, що, підхопивши застуду, ми починаємо лікуватися, а довгоочікуване одужання ніяк не настає. Цьому є причина – імунітет. Точніше, його слабкість. У цьому випадку для швидкої перемоги над хворобою обійтися без додаткової допомоги буде дуже важко.

Часом трапляється так, що, підхопивши застуду, ми починаємо лікуватися, а довгоочікуване одужання ніяк не настає. Цьому є причина – імунітет. Точніше, його слабкість. У цьому випадку для швидкої перемоги над хворобою обійтися без додаткової допомоги буде дуже важко. Своєрідною «машиною часу» для здоров’я і добрим помічником для імунітету може стати рослинний німецький препарат Есберітокс*.

ЕСБЕРІТОКС – рослинний німецький препарат на основі екстракту коріння баптизії красильної, яка діє на В-лімфоцити (вид імунних клітин) і прискорює утворення антитіл, важливих «воїнів» імунітету, завдання яких – запобігти розмноженню вірусів і бактерій і нейтралізувати токсичні речовини, які ці хвороботворні мікроорганізми виділяють; сухого екстракту коріння ехінацеї пурпурної і коріння ехінацеї палліди, , які стимулюють фагоцитоз (активне захоплення і «перетравлення» збудників хвороби спеціальними клітинами крові – фагоцитами); екстракту молодих пагонів і листя туї,, яка має противірусну дію.

Таким чином, Есберітокс діє виключно за допомогою рослинних компонентів. Його добре переносять діти від 4 років.

Есберітокс підтримує імунну систему при бактеріальних інфекціях (синуситах, отиті, бронхіті, тонзиліті, пневмонії та ін.) та у дітей, які часто і довго хворіють, скорочуючи при цьому тривалість хвороби**.

Головне завдання Есберітоксу – підвищити захисні сили організму, побороти віруси і бактерії, прискорити одужання і знизити частоту повторних випадків респіраторних захворювань. І він успішно це виконує. Саме тому в Німеччині, країні-виробнику цього препарату, Есберітокс – лідер у групі препаратів, що застосовують для лікування ГРЗ ось уже понад 80 (!) років. При респіраторних захворюваннях Есберітокс, немов «машина часу», допомагає нашому організму швидше і без ускладнень подолати шлях від хвороби до одужання.

Есберітокс прискорює одужання під час респіраторних захворювань!


NB! Вживання Есберітоксу при перших симптомах респіраторних захворювань допомагає скоротити тривалість хвороби на 3 дні**, а отже, з препаратом Есберітокс можна одужати швидше!

Есберітокс – прискорює одужання при таких респіраторних захворюваннях, як: Синусит, отит, риніт, тонзиліт, фарингіт, ларингіт, бронхіт, пневмонія


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Есберітокс таблетки № 40, № 60: виробник Schaper&Brummer GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. UA/11978/01/01 від 25.01.2012.

**Ergebnisse einer placebokontrollierten, doppelbinden Studie zur Wirksamkest von Esberitox® bei akuten Atemwegsinfekten. Quelle: Henneicke-von Zepelin, H.-H., et al. // Current Medical Research and Opinion. – 1999. – Vol. 15: 214–227.