За статистикою, до лідерів зі списку найбільш поширених захворювань у розвинених країнах світу входить артеріальна гіпертензія. Підступність цієї хвороби у тому, що найчастіше перебіг її безсимптомний, а це ускладнює її своєчасне виявлення і профілактику ускладнень, зумовлених нею. Особливо варто наголосити на негативному впливі артеріальної гіпертензії на стан центральної нервової системи. У чому ж він виявляється і як вирішити цю проблему?

Артеріальна гіпертензія (АГ, гіпертонія, гіпертонічна хвороба) – це стійке підвищення артеріального тиску від 140/90 мм рт. ст. і вище. З’ясовано, що на цю недугу страждають 20–30 % дорослого населення. А якщо брати людей старших за 65 років, то процент поширення цієї хвороби серед них сягає 50–65 %.

Небезпека у тому, що погіршення самопочуття більшість хворих на артеріальну гіпертензію можуть не відчувати аж до початку гіпертонічного кризу. Втрачається дорогоцінний час, у результаті чого вражаються серце, судини і головний мозок (нервові клітини – нейрони).

Ураження головного мозку може виявлятися не лише інсультами, а й порушенням когнітивних (пізнавальних) функцій, таких як пам’ять, мислення, увага. Зниженню ризику розвитку таких порушень значною мірою сприяє лікування, спрямоване на зниження артеріального тиску. Правильно підібрати для цього препарати може лише (!) лікар.

На жаль, серед пацієнтів з артеріальною гіпертензією поширеною є практика нерегулярного прийому, а іноді навіть відмова від вживання засобів для зниження тиску. Найчастіше це пов’язане з тим, що скарги з боку нервової системи (зниження пам’яті, запаморочення, головний біль) у пацієнтів у процесі лікування не зникають. Тому дуже важливо вживати препарати, дія яких спрямована на зниження виявлення таких симптомів.

Ураховуючи серйозність наслідків артеріальної гіпертензії і труднощі лікування цієї недуги, в Україні в пошуках оптимального рішення було проведено мультицентрове клінічне спостереження, у якому взяли участь 940 (!) пацієнтів, які страждають на артеріальну гіпертензію з когнітивними порушеннями. У процесі цього дослідження оцінювалась ефективність включення препарату Мемоплант Форте* до схеми лікування цього захворювання.

МЕМОПЛАНТ ФОРТЕ – оригінальний, перевірений часом німецький препарат на основі особливого стандартизованого екстракту EGb761®. Мемоплант Форте EGb761® покращує мозковий кровообіг, виявляє позитивний вплив на клітини мозку, стінки кровоносних судин і в’язкість крові. У результаті препарат активно сприяє усуненню когнітивних порушень – порушень пам’яті, мислення і концентрації уваги і неврологічних симптомів – шуму у вухах, головного болю, запаморочення.

За результатами мультицентрового клінічного дослідження1

  • На 40 % Мемоплант Форте зменшує кількість скарг на головний біль і запаморочення.
  • На 40 % Мемоплант Форте покращує когнітивні функції: пам’ять, увагу, абстрактне мислення тощо (за Монреальською шкалою).
  • Мемоплант Форте має високий профіль безпеки, добре переноситься пацієнтами у разі тривалого застосування і поєднується з різноманітними антигіпертензивними препаратами.
  • Ефект від застосування Мемопланту Форте сприяє регулярності прийому препаратів, які знижують тиск, і, у підсумку, нормалізації артеріального тиску, тобто ефективності терапії загалом.

Важливо! Стандартизирований екстракт EGb761®2 внесений до реєстру європейських стандартів із лікування деменції та хвороби Альцгеймера, а також до стандартів страхової медицини Німеччини й Швейцарії3.

Мемоплант Форте EGb761® покращує кровообіг і трофіку тканин мозку

МЕМОПЛАНТ ФОРТЕ

*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Мемоплант Форте таблетки № 20: виробник «Dr. Willmar Schwabe» GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. МОЗ України UA/0204/01/01 від 08.05.2014.
1Результати мультицентрового клінічного спостереження, в якому брали участь 940 пацієнтів по всій території України: Шляхи оптимізації терапії когнітивних порушень у пацієнтів, страждаючих на артеріальну гіпертензію, в загальнотерапевтичній практиці// Новости медицины и фармации. – 2016. – № 3.
2У дозуванні 240 мг на добу.
3Press release: German experts unanimously recommend Ginkgo special extract EGb761®for dementia.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ТОВ «Вест Фарма», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-81-03.