СПЕЦІАЛЬНЕ ДРАЖЕ МЕРЦ

Справжня жіноча краса народжується зсередини, і вона безпосередньо пов’язана зі станом здоров’я жінки. Наукове відділення німецької компанії «Мерц», експерта в клінічній та естетичній дерматології, розробило особливий вітамінно-мінеральний комплекс – Спеціальне драже Мерц*. Його особливість – збалансований склад, у якому враховано щоденну потребу жіночого організму у вітамінах і залізі, а також додано спеціальні компоненти для підтримання здоров’я шкіри, волосся і нігтів.

СПЕЦІАЛЬНЕ ДРАЖЕ МЕРЦ містить особливу комбінацію вітамінів і мікроелементів, які насичують організм речовинами для росту здорових клітин шкіри, волосся та нігтів. Компоненти Спеціального драже Мерц підібрані в такій пропорції, щоб підтримувати природні біологічні процеси необхідними поживними речовинами. Ефективності препарату значно сприяє також унікальна система цільової доставки компонентів до місця дії – MTS (Micro-Targeting System).

Для чого кожній жінці необхідне Спеціальне драже Мерц?

  • Спеціальне драже Мерц – для свіжості шкіри!
  • Спеціальне драже Мерц – для блиску волосся!
  • Спеціальне драже Мерц – для здоров’я нігтів!
  • Спеціальне драже Мерц – для захисту від вільних радикалів!
  • Спеціальне драже Мерц – для захисту від стресу!
  • Спеціальне драже Мерц – для збереження молодості!
  • Спеціальне драже Мерц – для жіночого здоров’я!

Зі Спеціальним драже Мерц піклуватися про себе просто! Всього лише 2 драже на день протягом 1 місяця здатні допомогти «стрепенутися», засяяти зсередини і перевтілитися!

Спеціальне драже Мерц – міцний внутрішній фундамент для підтримання жіночого здоров’я і краси!


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Спеціальне драже Мерц: виробник Merz Pharma GmbH & Co KGaA (Німеччина), р. с. № 4083/01/01 від 12.05.2016.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ПрАТ «Натурфарм», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-84-31.