В осінньо-зимовий сезон ризик захворіти на ГРВІ або грип підвищується. Тому ще до настання холоднечі необхідно потурбуватися про профілактику цих захворювань.

Сьогодні вибір профілактичних препаратів величезний. При цьому перевагу варто віддавати доведено ефективним лікарським засобам, які вивчені і перевірені часом. Крім того, для успішної боротьби як із грипом, так і іншими вірусними інфекціями потрібен такий препарат, котрий здатний не лише відбивати атаки вірусів – головних винуватців виникнення цих хвороб, а й не допускати їх розвитку. Впоратися з таким завданням допоможе Інфлюцид*.

ІНФЛЮЦИД – натуральний комплексний німецький препарат, який не лише активно бореться з вірусами, усуває симптоми грипу і ГРВІ, а ще й зміцнює імунітет. Тому застосовувати його можна як для лікування, так і для профілактики грипу та інших вірусних інфекцій. Дуже важливо, що Інфлюцид, на відміну від багатьох інших препаратів, використовується не лише для планової, а й для екстреної профілактики (після контакту з хворим).

NB! Вживання Інфлюциду одразу після контакту з хворим на ГРВІ або грип значно знижує ризик захворювання.

Профілактика

Інфлюцид у Німеччині застосовують з 1928 (!) року, а в Україні – з 1997-го. Він є одним з найбільш вивчених препаратів для профілактики грипу і ГРВІ, оскільки пройшов величезну кількість клінічних досліджень. Так, наприклад, у результаті одного з них було встановлено, що місячний профілактичний прийом Інфлюциду сприяє зниженню частоти ГРВІ протягом 3 (!) місяців і дозволяє захистити від захворювання на ГРВІ 86,7 % з-поміж тих, хто пройшов профілактичний курс1! У 2014 році перед початком епідсезону в межах щорічної соціальної програми «В ім’я здоров’я! Захисти себе і свою родину!» 3825 лікарів і фармацевтів України вживали Інфлюцид з профілактичною метою (адже медики і працівники аптек мають набагато більше шансів захворіти, ніж представники інших професій). І тут Інфлюцид продемонстрував вражаючі результати: в епідсезон близько 85 % спеціалістів уникли захворювання2.

Лікування

Якщо уникнути зараження респіраторною вірусною інфекцією все-таки не вдалося і симптоми ГРВІ або грипу очевидні, то Інфлюцид можна застосовувати як лікарський засіб.

Інфлюцид виявляє противірусну дію як при грипі, так і при ГРВІ, що викликані іншими вірусами3. Уже на початку захворювання він сприяє усуненню різноманітних проявів грипу і ГРВІ: головного болю, болю у м’язах, лихоманки, риніту, фарингіту. Крім того, Інфлюцид є натуральним індуктором інтерферону, а інтерферон – як відомо, важливий елемент першої лінії захисту організму, котрий має виявлену противірусну дію. Цікаво, що, на відміну від інших препаратів, Інфлюцид сприяє синтезу оптимальної кількості (не більше і не менше) інтерферону у боротьбі з вірусами4.

Ще однією перевагою Інфлюциду є те, що він значно зменшує прояви астенії (слабкість і розбитість) після перенесених захворювань, а це означає, що повернутися до звичного способу життя після хвороби Ви зможете швидше!

Як вживати Інфлюцид?

Інфлюцид має дві форми випуску: таблетки (дорослим і дітям з 1 року) і краплі (дорослим і дітям з 12 років), і продається в аптеках без рецепта.

Захід
Мета
Дозування
Тривалість
Планова профілактика Убезпечити себе від ГРВІ і грипу на 3 місяці1 Таблетки з 1 року
По 1 таблетці тричі на день
1 місяць
Краплі з 12 років
По 10 крапель тричі на день
Екстрена профілактика Не заразитися від хворого у сім’ї або на роботі Таблетки з 1 року
По 1 таблетці тричі на день
10 днів
Краплі з 12 років
По 10 крапель тричі на день
Лікування Одужати від ГРВІ або грипу Таблетки з 1 року Протягом гострого періоду (перші 2–3 дні)
Після гострого періоду
7–14 днів
Дітям з 1 до 12 років: по 1 таблетці кожні 2 години до 8 разів на день
По 1 таблетці тричі на день
Дітям з 12 років і дорослим: по 1 таблетці щогодини до 12 разів на день
Краплі з 12 років По 10 крапель щогодини до 12 разів на день
По 10 крапель тричі на день

Вірус? Грип? – ІНФЛЮЦИД!
Інфлюцид – для лікування та екстреної профілактики грипу і ГРВІ

Інфлюцид


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інфлюцид таблетки: виробник DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/6740/01/01 від 30.11.2012; Інфлюцид розчин 30 мл: виробник DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/6740/02/01 від 30.11.2012.
1Моккія-Сербіна С. О. Можливості застосування Інфлюциду для класичної профілактики ГРВІ // ПАГ. – 2009. – № 6.
2Первинні документи з результатами соціальної програми «В ім’я здоров’я! Захисти себе і свою родину!» за 2014 рік знаходяться в редакції журналу «Аптечка».
3Еропкин М. Ю. и др. Возможности повышения эффективности противовирусной терапии и профилактики ОРВИ // РМЖ Медицинское обозрение. – 2011. – № 18.
4Ершов Ф. Рациональная фармакотерапия гриппа и ОРВИ // Фармацевтический вестник. – 2003. – № 39.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ТОВ «Вест Фарма», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-81-03.