Якщо б вуха говорили, то вони, напевно, розповіли нам про свої потреби і біди. А потрібні вухам регулярний гігієнічний догляд і, в разі утворення сірчаних пробок або виникнення запалення, допомога.

Вушна сірка – природний захисник органів слуху. Проте, на жаль, не у всіх людей її утворення відповідає нормі. В одних її продукція може бути підвищеною, що час від часу спричинює формування вушних сірчаних пробок і тимчасового погіршення слуху, а в інших – зниженою, що підвищує ризик розвитку запальних захворювань. У цих випадках догляд за вухами повинен бути регулярним і особливим. Передусім це стосується тих, хто має схильність до частих отитів і носіння вушних гарнітур або слухових апаратів.

Простим і ефективним способом пом’якшення і природного видалення вушної сірки і сірчаних пробок є застосування спеціально створених для цього засобів, наприклад натурального спрею Ваксол™* на основі 100-відсоткової фармацевтичної (!) оливкової олії. У разі надмірного утворення сірки Ваксол™ сприяє очищенню вух від сірки і сірчаних пробок, а якщо продукція сірки знижена – вкриває шкіру слухового проходу, створює захисний бар’єр, тому може застосовуватися як для профілактики виникнення повторних отитів, так і перед купанням у відкритих водоймах чи басейні для запобігання потраплянню води та інфекції у вуха. Більше того, Ваксол™, завдяки своєму складу, виявляє протизапальну, протимікробну і протигрибкову дії, що особливо важливо для людей, які мають схильність до отитів. Не можна залишити поза увагою і той факт, що в одному флаконі спрею Ваксол™ міститься 200 доз, яких вистачить на 6 місяців застосування.

Як і для чого застосовувати Ваксол™
для гігієни 1–2 рази на тиждень по 1 вприскуванню у кожне вухо для гігієни і очищення вух у разі надмірного утворення сірки
при сірчаних пробках по 1–2 вприскуванню у вухо протягом 4–5 днів, роблячи м’який масаж козелка. Пробка розм’якшується й видаляється самостійно. Якщо пробка щільна й слуховий прохід анатомічно вузький, може знадобитися вимивання залишків пробки
під час купання по 1 вприскуванню у кожне вухо перед купанням протягом усього періоду купання

Дізнатися більше про спрей ВаксолТМ Ви можете на сайті: www.vaxol.com.ua

Ваксол™ – вуха очищує, слух повертає!


*Реклама: не є лікарським засобом. Перед застосуванням ознайомитися з інструкцією і проконсультуватися з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Ваксол™ натуральний спрей 10 мл: виробник Pharmasol Ltd (Великобританія), гіг. висновок № 05.03.02 – 03/24485 від 27.03.2012.