Гурман – слово французького походження. Означає воно поціновувача і любителя тонких вишуканих страв або знавця напоїв. Однак у самій Франції гурманами називають передусім людей, які полюбляють багато і смачно поїсти, а ось тих, хто знається на тонкощах вишуканої їжі, іменують гурме.

Хай там як, і гурманів, і гурме об’єднує любов до смачної їжі. А «смачно», на жаль, не завжди є синонімом слова «корисно». Кулінарні знахідки й експерименти можуть легко перетворитися на проблеми, пов’язані з травленням. І на такий випадок варто подбати про свою аптечку.

Аптечка для гурманів

ГАСТРИТОЛ и МУКОФАЛЬК

ГАСТРИТОЛ* – полікомпонентний фітоекстракт німецького виробництва. До його складу входять екстракти семи (!) лікарських рослин, котрі допомагають захистити слизову оболонку шлунка, усунути запалення, біль і відчуття важкості у шлунку, нудоту, метеоризм, нормалізувати стул і апетит. А найголовніше – Гастритол здатний нормалізувати роботу майже всього шлунково-кишкового тракту, оскільки є фітопрокінетиком (фіто – рослинний, кінетика – рух), а отже, регулює вироблення, кількість, якість і виділення жовчі, шлункового соку, ферментів і забезпечує нормальну перистальтику кишечника. А ще Гастритол покращує настрій і знижує тривожність, що надзвичайно важливо для підтримання правильного травлення! Тому з Гастритолом Ваша травна система буде під надійним захистом трав!

Гастритол рекомендують вживати:

  • при гострих станах (важкість або біль у шлунку, метеоризм, нудота): по 15–25 крапель кожні 30 хвилин або 1 годину;
  • з профілактичною метою безпосередньо перед бенкетом, для того щоби підготувати травну систему до процесу перетравлювання їжі, – по 20–30 крапель з невеликою кількістю води;
  • з лікувальною метою (функціональна диспепсія, гастрити, виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки):
    • дітям з 7 до 12 років – по 1 краплі на рік життя тричі на день під час їжі (краплі розводити у невеликій кількості води);
    • дорослим і дітям з 12 років і старше – по 20–30 крапель, розведених у невеликій кількості рідини, тричі на день під час їжі.

Тривалість лікування – 3–4 тижні. За необхідності курс лікування можна повторити через 2 місяці.

Важкість? Здуття? Саме час для Гастритолу!


МУКОФАЛЬК®* – унікальний рослинний лікарський препарат на основі лузги насіння індійського подорожника (псиліуму), який можна застосовувати як при діареї (проносі), так і у разі закрепу. Завдяки своєму складу Мукофальк® є багатим джерелом харчових волокон, котрі є поживним середовищем для корисної мікрофлори кишечника, адсорбують токсини, а також чинять пом’якшувальну і цитопротективну (захисну) дії на слизову оболонку кишечника.

У разі закрепу харчові волокна препарату Мукофальк® збільшують об’єм вмісту кишечника, розм’якшують кал, стимулюють перистальтику кишечника, внаслідок чого полегшують випорожнення.

Спосіб застосування у разі закрепу: один пакетик Мукофальку® висипати у склянку, додати 150 мл води кімнатної температури, розмішати до повного розчинення гранул і випити. При лікуванні закрепу обов’язково (!) треба випити ще одну склянку води (200–250 мл).

При діареї Мукофальк® забезпечує закріплювальну дію за рахунок зв’язування надлишку води і токсинів.

Спосіб застосування при діареї (проносі): один пакетик Мукофальку® висипати у склянку, додати 150 мл (у цьому разі можна теплої) води, розмішати до повного розчинення гранул, дочекатися, поки утвориться киселеподібна маса, і випити, не запиваючи (!) додатково водою.

Застосовувати Мукофальк® можна як дорослим, так і дітям з 12 років, а також вагітним і жінкам, які годують.

Мукофальк® – натуральний регулятор функції кишечника


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Гастритол краплі: виробник Dr. G. Klein GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/8950/01/01 від 12.11.2013.
Мукофальк гранули: виробник «Dr. Falk Pharma GmbH» (Німеччина), р. с. № UA/6104/01/01 від 25.11.2013.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ТОВ «Вест Фарма», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-81-03.