Пантогар

Не секрет, що в осінньо-зимовий сезон наше волосся потребує особливого догляду. Це підтверджується посиленням випадіння волосся, втратою ним блиску і міцності. Для того, щоб зберегти красу волосся, не дати йому впасти в зимову сплячку, необхідно запобігти випадінню волосся і зміцнити волосяні фолікули. В цьому допоможе Пантогар* – препарат з доведеною ефективністю при випадінні волосся у жінок.

ПАНТОГАР – лікарський препарат від випадіння волосся, ефективність якого доведена численними міжнародними клінічними дослідженнями. До його складу входять життєво важливі для волосся компоненти – кератин, цистеїн, вітаміни групи В і екстракт медичних дріжджів. Пантогар продається в аптеках без рецепта.

Складові Пантогару з током крові досягають коренів волосся, де й діють за своїм призначенням: вітаміни групи В стимулюють ріст волосся, білки й амінокислоти являють собою будівельний матеріал для його росту.

Завдяки ідеально підібраній формулі і цілеспрямованій дії зсередини і безпосередньо в ділянці росту волосся, Пантогар перешкоджає випадінню волосся, стимулює обмін усередині волосяної цибулини і допомагає відновити структуру волосся.

Вживають Пантогар під час їжі, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю рідини. Дорослим призначають по 1 капсулі тричі на добу, дітям старше 12 років – по 1 капсулі 1–2 рази на добу. Тривалість лікування визначається індивідуально, але не менш ніж 3 місяці. Пантогар – надійний захисник сили і краси жіночого волосся!

Пантогар – лікарський препарат для лікування випадіння волосся

Пантогар


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Пантогар капсули № 90 (15х6) в блістерах: виробник Merz Pharma GmbH & Co KGaA (Німеччина), р. с. № 10445/01/01 від 20.03.2015.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ПрАТ «Натурфарм», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-84-31.