Чи помічали Ви, що коли працюєш фізично із задоволенням (наприклад, копаєш город, здійснюєш ранкову пробіжку, займаєшся фітнесом тощо), то, навіть дуже втомившись, відчуваєш радість і задоволення? Це пояснюється тим, що під впливом фізичного навантаження в організмі людини виробляються гормони радості – ендогенні (внутрішні) морфіни або скорочено – ендорфіни. Порушити ідилію цього процесу можуть тільки проблеми з суглобами або м’язами. У таких випадках до Вас на допомогу готовий прийти Ревма-Гель*.

РЕВМА-ГЕЛЬ – натуральний комплексний німецький препарат для лікування різноманітних захворювань м’язів і суглобів. Він містить у своєму складі активні компоненти трьох рослин: сумах (Rhus toxicodendron), живокіст (Symphytum officinalis), багульник (Ledum palustre). Завдяки силі цих дивовижних рослин Ревма-Гель чинить знеболювальну, протинабрякову і протизапальну дії. Крім того, Ревма-Гель посилює кровопостачання тканин, усуває м’язове напруження і прискорює процеси відновлення тканин, що особливо важливо при переломах, розтягненнях та інших травмах.
Ревма-Гель можна застосовувати для лікування болю і запалення в м’язах і суглобах, болісного напруження і розтягнення м’язів, болю в попереково-крижовому (люмбаго) та інших відділах хребта. Ревма-Гель не залишає слідів на одязі і дозволений до застосування дорослим і дітям з 1 року. Препарат добре переноситься і може застосовуватися для тривалого лікування.

Ревма-Гель – вільний рух без болю й обмеження!


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Ревма-Гель: виробник DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/3776/01/01 від 06.01.2011.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ТОВ «Вест Фарма», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-81-03.