Соль доктора Шюсслера № 3 Феррум фосфорикум

Smart drugs (розумні ліки) – таке визначення абсолютно відповідає властивостям 12 солей доктора Шюсслера DHU*. Солі доктора Шюсслера DHU – новий метод лікування хвороб в Україні, котрий беззаперечно може бути рекомендований кожному, в тому числі дітям від народження, вагітним і жінкам, які годують груддю. Ці життєво важливі мінеральні солі створені самою природою для збереження здоров’я і регуляторної терапії різноманітних захворювань. Є серед них і сіль, котру з успіхом можна застосовувати при застуді.

Соль доктора ШюсслераDHU № 3 Ферум фосфорикум – сіль, яка не тільки усуває основні симптоми застуди (слабкість, розбитість, лихоманку, підвищення температури тіла, дертя в горлі, нежить, кашель), пришвидшуючи одужання, а й допомагає зупинити розвиток застуди на самому її початку.

NB! У перший день лікування для усунення гострих симптомів сіль д-ра ШюсслераDHU № 3 рекомендується вживати 1–2 рази у вигляді «гарячої трійки»2, 3. Покращення стану спостерігається доволі швидко.

«Гаряча трійка» – екстрена допомога

Візьміть 5–10 таблеток залежно від віку (дітям до 12 років – 5 таб., дітям старше 12 років і дорослим – 10 таб.), розчиніть їх у 100 мл гарячої води. Маленькими ковтками, затримуючи в роті, випийте розчин у максимально гарячому вигляді. Дітям до 1 року таблетки слід розчинити в 30 мл води і чайною ложечкою дати випити протягом години.

Сіль д-ра ШюсслераDHU № 3:

  • сприяє зниженню температури тіла;
  • усуває розбитість і ломоту в тілі;
  • позбавляє нежитю і дертя в горлі.

Солі доктора Шюсслера DHU – час бути здоровим!
Smart drugs!


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Ферум фосфорикум сіль доктора Шюсслера № 3, таблетки № 80: виробник DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/12252/01/01 від 22.06.2012.
1Инструкции для медицинского применения препаратов: соль доктора Шюсслера № 3 Феррум фосфорикум.
2Margit Müller Frahling, Birte Kasperzik. Biochemie nach Dr Schussler, September, 2007.
3Гюнтер Х. Хепен. Соли доктора Шюсслера – 12 минеральных веществ для здоровья. – 2012.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ТОВ «Вест Фарма», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-81-03.