Біль у горлі знайомий кожному. Виникає він у будь-яку пору року і часто у найбільш невідповідний момент – відпустка, екзамен, свято, радісна подія тощо. І навіть якщо горло заболить у будень, ми засмучуємося не менше. Єдине бажання у такі моменти – щоби біль у горлі минув якомога швидше.

Що робити?

Порада № 1: Уникайте твердої і гострої їжі.
Груба, а також пряна і гостра їжа буде травмувати і подразнювати запалену слизову оболонку ротоглотки. Супи, каші, варені овочі повинні стати основою Вашого раціону під час хвороби.

Порада № 2: Пийте більше теплої рідини.
Для швидшого виведення токсинів з організму потрібно пити велику кількість теплої (не гарячої (!)) рідини (чай, компот, кисіль, молоко).

Порада № 3: Створіть потрібний мікроклімат.
Для запаленого горла дуже шкідливе сухе повітря. Воно пересушує слизову оболонку і послаблює місцеві захисні механізми, а це може ускладнити запальний процес. Рекомендована вологість повітря у кімнаті – 40–60 %. Для її підтримання потрібно частіше проводити вологе прибирання. Також можна купити зволожувач повітря або просто поставити у приміщенні ємність з водою.

Порада № 4: Полощіть горло.
Для механічного видалення збудників хвороби і продуктів їх обміну зі слизової оболонки ротоглотки варто застосувати старий перевірений засіб – полоскання. Полоскати горло треба часто, кожні 2–3 години. Для цього можна використовувати як просто теплу воду, так і фітовідвари (календула, ромашка тощо).

Порада № 5: Усуньте запалення, інфекцію і біль.
Головні складові проблеми хворого горла: інфекція, запалення, біль. Щоб їх позбутися, у домашній аптечці повинні бути спеціальні засоби. Це можуть бути аерозолі, пастилки, льодяники або ж таблетки для розсмоктування, наприклад Трахісан*.


Увага!

Якщо протягом 2–3 днів самостійного лікування горла Ви не відчули полегшення або стан різко погіршився (дуже сильний біль під час ковтання, набряк обличчя і шиї, температура тіла вище 38 °С, наліт і виразки на мигдаликах, збільшення шийних і підщелепних лімфовузлів), потрібно негайно звернутися до лікаря!


До уваги!

Біль у горлі – наслідок запального ураження слизової оболонки, спровокованого інфекцією. Щоб запальний процес і біль не прогресували, важливо якомога швидше позбутися збудників, котрі їх викликали. Як правило, інфекція, яка вражає горло, різноманітна, тому для перемоги потрібна зброя особливої сили. Саме таку силу має перевірений часом комбінований німецький препарат Трахісан.


ТРАХІСАН, завдяки трьом компонентам, що входять до його складу – тіротрицину, хлоргексидину та лідокаїну, поєднує в собі одразу три необхідні при інфекції і болю у горлі дії: антибактеріальну, антисептичну і знеболювальну.

Тіротрицин – топічний антибіотик, що має лише (!) місцеву дію, не всмоктується в кровотік, а отже, не викликає токсичної дії, не подразнює слизову оболонку, не порушує мікрофлору кишечника, впливаючи при цьому майже на всі відомі бактерії і багато видів грибів; хлоргексидин – найвідоміший і найчастіше використовуваний антисептик, який має широкий спектр дії на гриби і бактерії, ще більше посилює ефект тіротрицину і сприяє усуненню запалення; лідокаїн – місцевий, найчастіше використовуваний знеболювальний компонент, що допомагає швидко позбавитися болю.

Для ефективного і тривалого впливу на хвороботворні мікроби в осередку інфекції таблетки Трахісан обов’язково потрібно розсмоктувати (!). Щоб не змити ліки зі слизової оболонки горла, рекомендовано після розсмоктування протягом 30 хвилин не пити і не вживати їжу. Трахісан має приємний м’ятний смак і не містить цукру, його можна вживати дорослим і дітям від 4 років.

Трахісан – швидка допомога при інфекції і болю в горлі

Трахісан


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Трахісан таблетки: виробник Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/6121/01/01 від 20.04.2012.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ПрАТ «Натурфарм», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-80-10, www.naturpharm.ua.