Здається, що про застуду вже давно все відомо. Проте час від часу ми з подивом відкриваємо для себе щось нове.

ЧОМУ МИ ЗАСТУДЖУЄМОСЯ

Причиною застуди є хвороботворні мікроорганізми: в 90 % випадків – віруси, в 10 % – бактерії. У нормі наша імунна система здатна дати гідну відсіч збудникам, однак за певних умов – переохолодження, стрес, хронічні захворювання, незадовільне харчування та екологія – її сил виявляється недостатньо, внаслідок чого розвивається хвороба.

Стадії розвитку застуди

Проникнення вірусу в дихальні шляхи

Прикріплення до слизової оболонки

Проникнення в клітину

Розмноження в клітині

Руйнування клітини вірусом і проникнення в інші клітини

Потрапляння токсинів у кров

Послаблення імунітету

Приєднання бактеріальної інфекції

Ускладнення
(гайморит, тонзиліт, бронхіт, отит, пневмонія тощо)

ЩО РОБИТИ?

У разі появи перших симптомів застуди, таких як нежить, дертя у горлі, кашель, розбитість та ін., в першу чергу необхідно дати відсіч збудникам, які ці прояви викликали. Оскільки причиною застуди можуть бути як віруси, так і бактерії, то на початковій стадії захворювання потрібен препарат, який має як противірусні, так і антибактеріальні властивості. Під час застуди значно послаблюються захисні функції організму, тому потрібно потурбуватися і про імунну систему. Оскільки ускладнення від такої, здавалося б, «дрібниці», як застуда, розвиваються все частіше і можуть бути доволі серйозними, то з метою уникнення небажаних наслідків підхід до вибору препарату для лікування повинен бути максимально виваженим.

Умкалор – – німецький рослинний препарат, який, завдяки своєму головному компоненту – рослині Pelargonium sidoides, поєднує в собі одразу три зазначені дії: противірусну, антибактеріальну й імуномодулюючу.

Найбільша ефективність від вживання Умкалору виявляється на початку застуди, адже завдяки своїм властивостям він бореться з вірусами і бактеріями з першого дня захворювання, перешкоджає їх проникненню в клітину, не дає їм можливості розмножуватися, підвищує захисні сили організму, сприяє швидшому одужанню і попереджає розвиток ускладнень.

Умкалор застосовують для лікування гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів і лор-органів: бронхіту, синуситу, ринофарингіту, тонзиліту у дорослих і дітей від 1 року. Курс лікування Умкалором при застуді – 7–10 днів. Уживаючи Умкалор з першого дня застуди, Ви можете прискорити процес одужання і запобігти можливим ускладненням.

Дізнатися більше про препарат Умкалор Ви можете на сайті: www.umckaloabo.de

Умкалор – перша допомога при застуді для всієї родини!

Зверніть увагу!

  • Давно відомо, що через невиправдане і неконтрольоване вживання антибіотиків може розвинутися антибактеріальна резистентність (нечутливість хвороботворних мікроорганізмів до певного антибактеріального засобу), тому рішення про призначення антибіотиків повинен приймати тільки (!) лікар і лише за показаннями.
  • Антибактеріальну резистентність ВООЗ визнала однією із найбільших загроз людству. Існує два шляхи вирішення цієї проблеми – розробка нових антибактеріальних засобів і зниження їх нераціонального використання.

*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Умкалор розчин 20 і 50 мл: виробник DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/6691/01/01 від 13.09.2012.