Життя прекрасне і різноманітне! Воно насичене барвами, звуками й відчуттями. Його енергія сповнена сили, світла й руху. Але щоб усе це відчути і побачити, потрібна свобода. Свобода від страху, тривоги і напруження. Як стати вільним? Складіть план визволення душі, свідомості й тіла і, залежно від проблеми, дійте!

Станьте сильнішими!

Зі стресом стикається кожен із нас, але особливо схильні ті, хто завжди повинен бути «на висоті», а через це щоденно відчуває підвищене навантаження або тиск, і, звісно, перфекціоністи. Хронічний стрес виснажує, позбавляє енергії та сил. Слабкість, утома, втомлюваність, роздратованість – основні симптоми такого стану. До того ж людині здається, що вона втрачає контроль, їй постійно не вистачає часу. Концентрувати увагу стає все складніше, працездатність знижується, порушується сон, можуть турбувати головний біль і біль у спині, слабшає імунітет, що виявляється у схильності до застудних захворювань і частих загостреннях хронічних хвороб, внутрішнє напруження зростає й часом стає настільки сильним, що виникає відчуття загнаності. Якщо стрес тривалий, то це відгукнеться розвитком несприятливих наслідків, таких як серцево-судинні захворювання, гіпертонічна хвороба, синдром вигоряння, депресія тощо. Але вихід є! Препарат Вітанго®*!

ВІТАНГО

ВІТАНГО® – німецький стандартизований адаптогенний препарат WS® 1375 для профілактики та корекції наслідків стресу. Вітанго® має подвійну дію: знижує рівень гормонів стресу і підвищує життєву енергію. Завдяки цьому Вітанго® ефективно попереджає психічні й фізичні симптоми стресу і перевтоми, такі як слабкість, утомлюваність, роздратованість, напруження, вегето-судинну дистонію тощо. Доброю новиною є також те, що Вітанго® має ще й антиоксидантний ефект. Важливі переваги Вітанго®: виявляє швидкий клінічний ефект, не викликає сонливості, не впливає на здатність керувати транспортом і виконувати точні маніпуляції, не викликає звикання, ефекту відміни, не взаємодіє з іншими лікарськими препаратами й алкоголем, добре переноситься у разі тривалого застосування. Вітанго® зручно застосовувати: по 1 таблетці вранці і ввечері перед їжею.

Вітанго® – дві таблетки в день – твій заряд на день!


Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці

Вітанго таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 200 мг № 20 (20х1), № 40 (20х2) в блістерах: виробник «Dr. Willmar Schwabe» GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. МОЗ України UA/14378/01/01 від 08.05.2015.

samolechenie-ukr


Не тривожтеся!

У повсякденному житті зіткнутися з тривожністю може кожний. Виявляється тривожний стан відчуттям побоювання, невпевненості й неспокою. Тривога сплутує думки, позбавляє внутрішнього спокою і сну, не дає сконцентруватися й, звісно ж, відбивається на якості життя. Особливо небезпечно, якщо тривожність і неспокій виходять з-під контролю, а саме стають надмірними і присутні протягом тривалого часу.
У такому разі вони діють не лише на думки, а й на здоров’я. Як результат – зростання кількості різноманітних патологій у людей із тривожним станом: захворювання шлунково-кишкового тракту – у 62 %, алергічні реакції – у 51 %, біль у спині – у 49 %, порушення обміну речовин – у 27 %, мігрень – у 23 %1. Тривога супроводжує більшість хронічних захворювань, сприяючи їх прогресуванню та несприятливому перебігу. Тому зволікати, не вживаючи заходів, не можна.

Лазея* – препарат, який неодмінно стане запорукою Вашої гармонії і незалежного від тривоги життя!

Лазея

ЛАЗЕЯ – німецький стандартизований препарат на основі діючої речовини Ошибка! Ошибка связи.ефективно, безпечно і природним шляхом полегшує симптоми тривоги, неспокійної поведінки, постійних переживань і пов’язаних із цим проблем з нічним сном. На відміну від синтетичних препаратів, Лазея не викликає звикання, ефекту відміни, сексуальної дисфункції, збільшення ваги тіла і сонливості. Лазея не впливає на точність дій при керуванні транспортом і механізмами, не взаємодіє з іншими препаратами, добре переноситься і може застосовуватися протягом тривалого часу. Лазею зручно застосовувати: 1 капсула щоденно перед сном (запивати достатньою кількістю води). Ефективність Лазеї підтверджена численними клінічними дослідженнями за участю кількох тисяч пацієнтів.

Лазея – твій рятівник від руйнівної сили тривоги!


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Лазея капсули по 80 мг № 14 (14х1), № 28 (14х2), № 56 (14х4) в блістерах: виробник «Dr. Willmar Schwabe» GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. МОЗ України UA/14558/01/01 від 19.08.2015.
1Hater et at., 2003.

samolechenie-ukr


стресс

Попрощайтеся з депресією!

НЕЙРОПЛАНТ

Світ втратив для Вас яскравість, і Ви все бачите у чорному кольорі? Відчуваєте брак життєвої енергії і знесилення? Знайте: тривалий стан пригніченості й апатії негативно впливає не лише на настрій і працездатність людини, а й на роботу внутрішніх органів, що може спричинити розвиток серйозних захворювань. Тому реагувати на погіршення психоемоційного стану необхідно вчасно. Повернути інтерес до життя й отримати внутрішню силу Вам допоможе Нейроплант*!

НЕЙРОПЛАНТ – – єдиний в Україні безрецептурний (!) німецький стандартизований препарат WS®5570 для лікування депресії. Нейроплант сприяє покращенню настрою, позбавленню відчуття пригніченості і розбитості, відновленню внутрішньої енергії, працездатності, подоланню депресії та її наслідків.

Нейроплант – Вийди з кокону! Поверни кольори в життя!


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Нейроплант таблетки № 20: виробник «Dr. Willmar Schwabe» GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. МОЗ України UA/0414/01/01 від 13.02.2014..
1За даними сайту www.compendium.com.ua і даними продажу www.pharmxplorer.com.ua за 2016 рік.
2Стандартизований екстракт WS®5570.

samolechenie-ukr


Подружіться з Морфеєм!

ДОРМИПЛАНТ

У Вас безсоння? Вам щоразу важко заснути, або Ви спите так чутливо, що просинаєтесь від найменшого шурхоту? Не дивно, що після цього весь день минає з «важкою» головою і відчуттям розбитості. Препарат Дорміплант* допоможе Вам заснути, нормалізувати сон і повернути легкість пробудження.

ДОРМИПЛАНТ – німецький комбінований високодозований препарат на основі концентрованих стандартизованих екстрактів кореню валеріани і листя меліси. Дорміплант, завдяки оптимальній концентрації валеріани і меліси, допомагає природним чином усунути різноманітні порушення сну. Дорміплант чинить заспокійливу дію, сприяє покращенню процесу засинання, ефективності сну і відпочинку. Крім того, на відміну від синтетичних снодійних засобів, прокидатися після вживання Дорміпланту легко, відсутнє відчуття розбитості, натомість відчувається прилив нової енергії і сили.

Дорміплант – якщо сон гарний, то й день вдалий!


*Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Дорміплант таблетки № 25: виробник «Dr. Willmar Schwabe» GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. UA/7837/01/01 від 06.09.2013.
1За даними середньої роздрібної акційної (акція діє до 31.12.2016) ціни в перерахунку на 1 таблетку згідно з інструкцією застосування.

samolechenie-ukr

Офіційний дистриб’ютор в Україні ТОВ «Вест Фарма», м. Київ, вул. Лісна, 30-А, тел.: (044) 401-81-03.