Вытимын краси

У світі відомий вітамін, котрий поетично називають вітаміном краси. І це – біотин. За які ж заслуги він здобув такий високий титул?

Біотин (від грецького слова bios – «життя») – це біологічно активна речовина, відкрита вченими ще в 1901 році, відома сьогодні як вітамін В7, або водорозчинний вітамін Н.

Ученими вже давно встановлено, що біотин є важливим елементом для підтримання здоров’я і краси нігтів, волосся і шкіри. Справа в тому, що він бере участь у регуляції жирового, амінокислотного й вуглеводного обміну, а також украй необхідний для синтезу кератину – білка, який є основою структури волосся, нігтів і шкіри. Біотин є ще й надійним захисником молодості, оскільки бере участь у синтезі колагену. А колаген – це загальновизнаний еліксир краси і квітучої зовнішності. Без кератину волосся не було б пишним і блискучим, нігті – красивими і міцними, а шкіра – гладенькою і пружною. Біотин – це ще й справжня знахідка для хворих на цукровий діабет ІІ типу і метаболічний синдром, оскільки він є натуральним регулятором вуглеводного обміну. А саме: біотин бере участь в утворенні глюкокінази і таким чином стабілізує вміст цукру в крові. Крім того, біотин підвищує чутливість клітин до інсуліну, що дозволяє також регулювати рівень цукру в крові, покращуючи провідність глюкози в клітину. Тому біотин, нормалізуючи обмінні процеси, сприяє ще й зниженню маси тіла.

А чи знаєте Ви, що на основі біотину було спеціально створено препарат для краси волосся, нігтів та шкіри – Медобіотин*? Якщо ні, то прийшов час знайомитися!

МЕДОБІОТИН – спеціалізований німецький лікарський монопрепарат краси, в одній таблетці якого міститься добова (!) рекомендована доза біотину**.

Медобіотин надзвичайно зручно вживати: 1 таблетка на добу. Курс прийому – протягом мінімум 1 місяця (рекомендований курс вживання – 3 місяці). Медобіотин може стати надійним помічником Вашої краси, оскільки, завдяки своєму складу, був спеціально створений з метою відновлення структури волосся, нігтів та шкіри. Він перешкоджає випадінню і січенню волосся, розшаруванню і ламкості нігтів, сприяє усуненню як сухості, так і жирності шкіри. Тому справедливо й обґрунтовано кажуть: «Медобіотин – Вашої краси вітамін!».

Медобіотин – всесезонний препарат краси!

Медобіотин

Любі жінки, квітніть цілий рік!
З любов’ю Ваш Медобіотин


* Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Медобіотин таблетки: виробник Medopharm Arzneimittel GmbH) (Німеччина), р. с. № UA/2432/01/01 12.06.2015.

** Дюдюн А. Д., Полион Н. Н. «Медобиотин» в комплексном лечении больных онихомикозов // Український журнал дерматології, венерології, косметології. – 2006. – № 4 (грудень). – С. 68–69; Colombo V. E., Gerber F., Brohofer M., Floersheim G. L. Treatment of brittle fingernails and onychoschizia with biotin: scanning electron microscopy // Am. Acad. Dermatol. – 1990. – № 23 (Dec.). – 6, Pt 1. – P. 1127–1132; Floersheim G. L. Treatment of brittle fingernails with biotin // Z Hautkr. – 1989. – № 15 (Jan). – 64 (1). – P. 41–48; Hochman L. G., Scher R. K., Meyerson M. S. Brittle nails: response to daily biotin supplementation // Cutis. – 1993. – № 51 (4) (Apr). – P. 303–305.